Restaurant

Endüstriyel mutfaklardan dışarı atılan baca gazları, duman, is, yağ ve koku, özellikle şehir merkezlerinde faaliyet gösteren bu işletmelerde, temiz hava kalitesi bilincinin ülkemizde yükselmesiyle, çözülmesi gereken bir sorun haline gelmeye başlamıştır.

Çalışmakta olan işletmelerin aldıkları tepkiler, yeni açılacak olan işletmelerde problemin kaynağında çözülmesi gerekliliğini ortaya çıkarmıştır. Alize Mutfak Havalandırma Sistemleri olarak, biz 2008 senesinden beridir bu alanda faaliyet göstermekteyiz. Türkiye çapında sonuçlandırdığımız 500’ün üzerinde referans ile kendi sektörümüzün en çok bilinen çözüm ortağıyız.

Bu süre zarfında yapmış olduğumuz ar-ge ve ür-ge çalışmaları ile elimizdeki teknolojiyi devamlı geliştirdik. Elektrostatik filtre, aktif karbon filtre kullanımı yanında, yangın koruma sistemleri, yangın damperleri, plazma filtreleme teknolojisinin kullanımı, kullanıcı dostu panolar ile işletmelerimizden dışarı atılan havayı çevreyi en az rahatsız edecek seviyeye getirme gayreti içinde olduk.

Bundan sonra da ister AVM restoranı, ister otel restoranı, ister tek restoran mutfağı olsun, işletme sahipleri ve proje yüklenicileri ile çalışmalarımız çözüm ortaklığı düzeyinde artarak devam edecektir.

Yeni ürünümüz kendini temizleyebilen Aquabright Autowash elektrostatik filtre kullanıma sunuldu.

Ürünümüz ile ilgili ayrıntılara https://alizemhs.com/urunler/tekil-urunler/aquabright/ linkinden ulaşabilirsiniz. 

Aquabright Autowash avantajlarının anlatımı için  >>>

This post is also available in %s.