Danışmanlık

Alize Mutfak Havalandırma Sistemleri olarak 2008 yılından beri başarıyla tamamladığımız 1.500 civarında projeyle tecrübelerimizi müşteri memnuniyeti ile birleştirerek sektöre sunmaktayız. Yağ ve duman arıtmak amacı ile işe koyulan firmamız, zaman içinde ihtiyaçların oluşmasıyla birlikte bilhassa koku, yangın riski, enerji tasarrufu, yangın önlemleri konularında geliştirdiği çözüm paketleri ile tüm sektöre hizmet, ülkeye hizmet, insana hizmet anlayışında yoluna devam etmektedir.

Uygulama Hataları

Mutfak havalandırması çalışmalarına bakıldığında projelendirme ve uygulama hatalarıyla sıklıkla karşılaşılmaktadır. Hava debisi hesabından davlumbaz dizaynına, make-up air uygulamalarından filtre sistemi seçim ve uygulamalarına kadar pek çok ayrı nokta, ilgili yönetmelikler ve standartlar eşliğinde mühendislik disipliniyle birleştirilemediği takdirde maddi manevi zararlara neden olmaktadır.

Hatalı Seçimlerin Geri Dönüşü Yok!

Birçok projede filtreleme sistemleri ve mutfak içi uygulamalar konusunda yukarıda bahsi geçen konulardan uzak bir şekilde sadece filtre ekipmanı ile tüm sorunların çözüleceğine dair yanlış bir kanı bulunmaktadır. Özellikle satın alma sürecinde bu gibi durumlar sıkça yaşanmakta ve uygulamalarda sorun olmakta ve geriye dönüş imkanı çoğu zaman olmamaktadır.

Alize Mutfak Havalandırma Sistemleri süreç yönetimi, şartname oluşturma dizayn, uygulama ve işletme konularında danışmanlık hizmetleri ile sizlere yeni fikirler ve çözümler sunar.