Duman Çözümleri

Mutfak davlumbazından çıkan kirli havada 2 önemli unsur bulunmaktadır:

1. Duman ve yağ buharının parçacık olarak temizlenmesi.
2. Gaz ve kötü kokuların filtrelenmesi.

Endüstriyel mutfaklarda yemek pişirilmesi sırasında ortaya çıkan duman, filtrelenmeden dışarı atıldığında pek çok sorunu da beraberinde getirmektedir.

Bunlardan en önemlisi çevreye salınmasıyla düşen temiz hava kalitesidir. Ayrıca duman çevre binaların dış yüzeylerini kaplamakta, bina sakinlerinin kendi evlerinin pencerelerini de açamamalarına sebep olmaktadır. Dolayısıyla şikâyetler artmakta, yükselen temiz hava kalitesi bilinci ile insanlar çevreye salınan bu kirleticilere karşı seslerini yükseltmektedirler.

Çalışmakta olan işletmelerin aldıkları tepkiler, yeni açılacak olan işletmelerde problemin kaynağında çözülmesi gerekliliğini ortaya çıkarmıştır. Alize Mutfak Havalandırma Sistemleri olarak, biz 2008 senesinden beridir bu alanda faaliyet göstermekteyiz. Türkiye çapında sonuçlandırdığımız 1.500’ün üzerinde referans ile kendi sektörümüzün en çok bilinen çözüm ortağıyız.

Gerek çalışan, gerek yeni açılacak otellerde dışarı atılan dumanı %100, kokuyu %99 oranında azaltabilen sistemimiz ile, otellerimizden dışarı atılan koku, duman ve yağ partiküllerini kontrol altına aldık.

Yeni ürünümüz kendini temizleyebilen Aquabright Autowash elektrostatik filtre kullanıma sunuldu.

Ürünümüz ile ilgili ayrıntılara https://alizemhs.com/urunler/tekil-urunler/aquabright/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Aquabright Autowash avantajlarının anlatımı için  >>> 

This post is also available in %s.