Endüstriyel Ozon Jeneratörleri Hakkında

Ozon Jeneratörü Tanımı

Endüstriyel tip AlphOzone marka ozon jeneratörü,  havayı ozonla temizleyen, mevcut ortamdaki oksijeni zenginleştiren, havadaki mevcut patojenleri yok eden bir cihazdır.

Endüstriyel tip AlphOzone marka ozon jeneratörü 120 Watt elektrik gücünden başka bir sarf malzemeye gereksinimi olmadan 5 g/saat ozon gazı (O₃) üretmektedir. Modüler olduğu için sistemin tamamen durması söz konusu değildir ve aynı zamanda bu modülerlik sayesinde servisi hızlı ve kolaydır.

Endüstriyel tip AlphOzone marka ozon jeneratörü ortama havasında bulunan % 21 oksijeni korona akımı yöntemi ile 12.000 Hz de parçalayarak, reaktif serbest oksijen atomuna dönüştürür. Serbest oksijen atomları moleküler oksijenle karşılaştığında ise son derece kararsız olan ozon molekülünü oluşmaktadır.

 Endüstriyel Kullanım Alanları:
  • Restoranlar & Fast-Foodlarda
  • Endüstriyel Mutfaklarda
  • Baca Kokusu Arıtma Sistemlerinde
  • Gıda Sektöründe
  • Ortam Havalandırma Sistemlerinde
Uygulama Şekli:

Cihaz boyutunun küçük olmasından dolayı mutfak havalandırma kanallarına kolayca uygulanabilir. Montaj kolaylığı ile tüm havalandırma kanallarına uyumludur.

AlphOzone sistemde basınç kaybı yaratmaz, uygun ve düşük maliyetli fan seçiminde kolaylık sağlar, kanal içerisinden geçen gazın sıcaklık limitinde herhangi bir sınırlama yoktur.

This post is also available in %s.