Sulu Filtreleme Sistemleri Hakkında

Profesyonel mutfak ve restoranlarda kullanılan pişirme  ünitesinden çıkan, yağ ve kurumun dış ortama ( çevreye ) atılmasına yardımcı yıkayıcı bir ünitedir.

Yüksek performanslı yıkayıcı nozülleri sayesinde hava içerisindeki partikülleri yıkayarak yağı ve kurumu temizlemeye yardımcı bir sistemdir.

Tek başına kokuyu, dumanı, yağı ve kurumu %100 tutması mümkün değildir. Ön filtre olarak kullanılıp, devamında takılacak elektrostatik filtreleme sistemleri ile en yüksek verim ve çözüm üretmeye yardımcı scrubber filtre sistemi farklı model ve tiplerle restoranların değişmez bir parçası haline gelecektir.

sulu-filtreleme-sistemleri

2.500 m³ / h başlayan ve 20.000 m³ / h hava akışına uygun scrubber filtre sistemleri çok düşük basınç kaybı ve maksimum yıkama gücüne sahip düşük elektrik sarfiyatı sayesinde işletme maliyetlerini de en aza indiren yıkama üniteleridir.

Diğer sulu sistem cihazlarında bulunmayan amerikadan ithal yüksek verimli yıkama ve püskürtme özelliğine sahip spray nozüller sayesinde verimlilik artmış ergonomik yapısı ve damla tutucu ilavesi ile fanınıza ve havaya su salma özelliği de ortadan kalkmıştır. Ayrıca yine sistemimize uygun otomasyon sistemi ile kendi kendini temizleyen ve kirli su tahliyesi yapan ve temiz su ilavesi yapan otomasyon sayesinde kendi kendine çalışma özelliği ilave edilerek sizlere sorunsuz hizmet sunmaya ayarlanmış bir sistemdir.

Belediyelerin ve çevre sağlık müdürlüklerinin isteğine uygun ve kompakt yapıya sahip scrubber filtreler 2.500 – 5.000 – 7.500 – 10.000 – 15.000 ve 20.000 m³ / h hava hacmine sahip mekanlarda uygulamaya ve kullanıma sahiptir. Her modelin ve tipin içerisine ek nozül ilave edilmesi de mümkündür.